Słupska firma PTAK LPG zajmuje się montażem oraz serwisem instalacji BRC Gas Equipment.

SEQUENT 24.11 jest najnowszymi zarazem najnowocześniejszym systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej powstałym na bazie doskonale znanego i sprawdzonego systemu SEQUENT 24.
Przeznaczony jest do samochodów 3 i 4 cylindrowych wyposażonych w sekwencyjny wtrysk benzyny. Głównym elementem SEQUENT 24.11 koordynującym i odpowiedzialnym za prawidłową pracę instalacji gazowej jest nowa centrala gazowa SQ 24.11 która poprzez odpowiednie oprogramowanie oraz bezpośredni współpracę z centralą benzynową steruje całym procesem sekwencyjnego przełączania wtryskiwaczy gazowych.
Zastosowano listwę RAIL BRC, która zasila pod ciśnieniem najnowsze wtryskiwacze BRC.

SEQUENT DIRECT INJECTION (SDI) Instalacje do bezpośredniego wtrysku można zamontować w Słupsku. SDI jest najnowocześniejszym systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej, przeznaczonym do samochodów z bezpośrednim wtryskiem benzyny (np: FSI, GDI).
Powstał on na bazie sprawdzonej i znanej rodziny systemów SEQUENT, zachowując ich główne cechy tj. spójne komponenty oraz proste montażu i programowania. System SDI został opracowany indywidualnie dla danego typu silnika.
Stosowany jest do samochodów 4 cylindrowych turbodoładowanych o mocy max. do 200 kW (272 KM).